KONST / Litografier / Carborundumetsning 3525113
nr 352 5113
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, J.Coignard, 22/65, 40 x 34, Marionetto
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 mars 2005
1.200 kr
1.400 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard